38(066) 447 47 07
Logos

Noble
 House

Площа від: 150 м2
Закінчення будівництва Збудовано
Адреса: с. Крихівці, Івано-Франківськ,
вул. Стрільця Петріва 33

про комплекс

Це місце надихає на спокій та релакс, забезпечуючи мешканців можливістю насолоджуватися гармонією природи та сучасним комфортом. Зручний доступ до всієї інфраструктури міста, ресторанів, магазинів та природних атракцій робить "Noble House" ідеальним місцем для життя.

Ковчег
Таунхауси «Noble House» - для тих, хто прагне жити в одному ритмі з Івано-Франківськом і водночас бути схованим від галасу ділового міста.
Будучи розташованим в с. Крихівці, що в декількох хвилинах на авто від Івано-Франківська, Ваше помешкання стане унікальним втіленням комфортного заміського життя у відносній близькості до гамірливого міста.
Проєкт «Noble House» поєднуює у собі вишукану архітектуру та функціональне планування водночас. У кожному будинку площею 150 кв.м. 2 повноцінні поверхи. До того ж, Ви отримаєте ділянку, площею 1,5 сотки. Ба більше, обираючи преміум-сегмент, ви можете стати власником гаража площею 20 м.кв.!
Варто зазначити й про екологічність даної забудови. Екологічність в плані природи, і в плані права на особистий простір. Адже ми будуємо з екоблоку, який відзначається відмінною тепло- та шумоізоляцією. Тому життя сусідів за стіною точно не заважатиме Вам.
«Розправ свої крила» – лозунг даного проєкту! І це не випадково! Ми намагалися дотриматись філософії даного гасла у кожній деталі, від логотипу до візуалізації бренд-пакету будинку вцілому, навіть дах у Вашого гніздечка буде у вигляді пташиних крил. Повірте, це житло, якого Ви заслуговуєте! Житло, що дарує відчуття польоту!

розташування

Наші таунхауси - це спокійне містечко неподалік від Івано-Франківська, де комфорт та затишок поєднуються з вигідним розташуванням. Ви отримуєте унікальну можливість насолоджуватися спокоєм села, не відмовляючи собі в зручностях сучасного міського життя.

Таунхауси 
“Noble House”
м. Івано-Франківськ, с. Крихівці,
вул. Стрільця Петріва 33

Переваги

Тут кожен день наповнений спокоєм, комфортом та затишком, роблячи ваше життя яскравим та незабутнім.

Використання лише якісних матеріалів
Комфортне місце розташування
Зручна інфраструктура
Життя за містом
Свіже повітря
Власне подвірʼя
Місце під авто

хід будівництва

Детальніше

Будівництво завершено!

Детальніше

вибір будинку

Наші таунхауси - це простір, що наповнений світлом та затишком, який створений для вашого комфорту та задоволення.

Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь на умови використання та політику конфіденційності “Ковчег”.