38(066) 447 47 07

проєкти

Наша професійність в галузі будівництва – це не лише обіцянки, це реальність, яку ми доводимо кропіткою роботою та відданістю кожному проєкту.

apartment complex Logos *вигідна ціна!
Яремче, Івано-Франківська область
вул. Свободи, 251А
Logos Home Apartment
Logos - це місце, де ви зможете зануритися в атмосферу розкішного відпочинку серед неперевершених краєвидів Карпат. Інвестуйте в апартаменти та заробляйте пасивний дохід. Logos Home Apartment – місце де слово оживає і мрії стають дійсністю.
Детальніше
apartment complex Logos *старт продажу
вул. Котляревського, 23, м. Долина, Івано-Франківська область
Паркова Долина
"Паркова Долина" - це неперевершений житловий комплекс, у якому втілюються всі ваші мрії про ідеальний дім. Знаходячись на перетині сучасності та природи - у цьому комплексі у вас є унікальна можливість насолоджуватися комфортом та гармонією.
Детальніше
apartment complex Logos *всі квартири продано
м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 87А
Kovcheg Residence
Житловий комплекс "Kovcheg Residence" — це елітний архітектурний шедевр, де поєднуються сучасність та комфорт. Захоплива атмосфера інновацій, передовий дизайн та використання технологій найвищого рівня роблять цей комплекс ідеальним місцем для життя. Гарантія безпеки, енергоефективність, та відмінне теплозбереження.
Детальніше
apartment complex Logos *всі квартири продано
вул. Грушевського, 15А, м. Долина, Івано-Франківська область
Сонячна Долина
Житловий Комплекс "Сонячна Долина" - це втілення мрій про ідеальний дім, оточений природною красою та теплом сонячних променів. Розташований в спокійному та зеленому районі, цей комплекс пропонує мешканцям унікальний досвід життя в гармонії з природою.
Детальніше
apartment complex Logos *всі квартири продано
м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 87
Галицький двір
Один із наших перших обʼєктів, побудований в самісінькому центрі Івано-Франківська.
Детальніше
apartment complex Logos *встигніть придбати
с. Крихівці, Івано-Франківськ,
вул. Стрільця Петріва 33
Noble
 House
Таунхауси «Noble House» - для тих, хто прагне жити в одному ритмі з Івано-Франківськом і водночас, бути схованим від галасу ділового міста. Таунхаус "Noble House" - це ідеальне поєднання стилю та затишку, будиночок, що розташований у живописному куточку міста. Саме тут у вас є унікальна можливість жити власним темпом, знаходячись в невеликому та приватному середовищі міста.
Детальніше
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь на умови використання та політику конфіденційності “Ковчег”.