38(066) 447 47 07

про компанію

Інвестиційно-девелоперська компанія "Ковчег" - це в першу чергу міцна та надійна команда профі, яка покликана покращувати життя жителів міст, створюючи першокласне, безпечне та комфортне середовище, задаючи вектор його розвитку у відповідності з віяннями часу та у гармонії з існуючою інфраструктурою.

Ковчег
Не бійтесь робити те, чого не вмієте. Памʼятайте, ковчег побудував любитель, професіонали збудували Титанік.
«Ковчег» – це не просто про будівництво майбутнього! Це про надійне сьогодення. Ми беремо вашу мрію і втілюємо її у реальність тут і зараз.
Ми реалізуємо найбільш інноваційні, високоідейні та амбітні проєкти у сфері девелопменту. Ми допомагаємо нашим клієнтам заякоритись, відчути міцну опору і твердь.

Інвестиційно-девелоперська компанія "Ковчег" - це в першу чергу міцна та надійна команда профі, яка покликана покращувати життя

«Нам відомий спосіб, у який завжди велось будівництво, тому опираючись на знання минулих поколінь, надбання сьогодення та сміливий погляд у майбутнє, ми пропонуємо новий підхід до будівництва, який однозначно працює!»
Ковчег
Козачок Віктор ЯрославовичCпівзасновник компанії
«На нас покладено революційну відповідальність! Ми покликані не лише покращувати архітектурне обличчя міст, а й бути прикладом високих стандартів будівництва, яке докорінно змінює нашу галузь та життя людей вцілому. Адже ми можемо і вміємо не тільки будувати, а й дбати про екологічність нашої справи, її поступ у вірному напрямку в гармонії й злагоді з природою.»
Ковчег
Качур Ігор ВасильовичCпівзасновник компанії

Наш підхід

Ми не займаємось плагіатом. Ми не покликані копіювати чи штампувати однотипне та нецікаве! Унікальність, автентичність стилю, невпинне прагнення до інновацій, неухильна відданість якості та створення ергономічних, зручних, стильних та одночасно функціональних обʼєктів – ось на чому базується наш підхід до девелопменту!

Наша мета – створювати зручний та функціональний простір для людей, простір, в якому кожен зможе почуватись вільно та впевнено! Разом з тим житло майбутнього передбачає естетичне задоволення, в якому форма все ж не переважатиме над практичністю, а лише вміло доповнюватиме її.

Ковчег
Якість
Кожен Куточок від “Ковчег” - Гарантована Надійність
Компанія “Ковчег” вкладає надзвичайний запит у якість кожної деталі будівництва. Наші фахівці обирають лише високоякісні матеріали та використовують передові технології, щоб забезпечити вам найнадійніше і тривале житло. Ми горді створювати домівки, які будуть служити вам та вашій сім’ї протягом багатьох років.
Ковчег
Безпека
Ваша Безпека - Наш Пріоритет
Для нас ваша безпека стоїть на першому місці. Ми вживаємо всіх можливих заходів, щоб забезпечити безпеку вас та вашої сім’ї. Наші будівельні стандарти відповідають найвищим вимогам безпеки, забезпечуючи вам спокій та відчуття захищеності у вашому домі.
Ковчег
Передові технології
Передові Технології для Сучасних Людей: Інновації у Кожній Деталі
У нашому будівництві використовуються передові технології, які роблять ваше життя більш комфортним та зручним. Від передових систем управління будинком до енергоефективних рішень - ми пропонуємо вам лише найновітніші розробки для вашого майбутнього дому.
Ковчег
Стильний дизайн
Стиль та Краса в Кожному Елементі
Ми розуміємо, що ваш дім повинен бути не тільки функціональним, але й естетично вишуканим. Наші дизайнери створюють кожен інтер’єр, обираючи стильні та сучасні рішення, щоб зробити ваш дім унікальним. Від елегантних фасадів до затишних інтер’єрів - ми надаємо вам можливість насолоджуватися стилем та комфортом у кожній кімнаті вашого житла.

партнери

Успіх Житлового Комплексу "Ковчег" не можливий без вірних партнерів, які поділяють наші цінності та відданість якості. Наші партнери - це надійні компанії та фахівці, які допомагають нам втілювати найкращі ідеї у життя. Ми горді співпрацеювати з ними та спільно будувати краще майбутнє для наших клієнтів.

нагороди

Наша професійність в галузі будівництва – це не лише обіцянки, це реальність, яку ми доводимо кропіткою роботою та відданістю кожному проєкту.

Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь на умови використання та політику конфіденційності “Ковчег”.