Залишіть свій номер ми Вам передзвонимо
З'явились запитання?
+38 097 447 47 07
Територія достойних, де Ви у себе вдома

Відчуйте себе у центрі переваг, оцініть свободу оселитися у серці Івано-Франківська, там де вирує культурне та ділове життя, де час наповнений особливим змістом.

Довершеність форм, виразний стиль, гармонійне поєднання відмінного розташування та концептуальної архітектури, вичерпне наповнення новітніми технологіями і трендовими системами безпеки — усе це створює для Вас досконалий простір елітних апартаментів будинку клубного типу «Kovcheg Residence".

«Kovcheg Residence" - територія достойних, де ви у себе вдома, повні свободи, натхнення та сили рухатись вперед.
«Kovcheg Residence» – це поєднання логічного та емоційного, стриманого й вибухового, революційного та затишного будівництва, адже архітектура будинку виконана у стилі функціонального мінімалізму!
Зустріч сучасності та стилю відображена якісними матеріалами у поєднанні із новітніми технологіями та високою функціональністю.

План приміщень:
1 кімнатна квартира

2 кімнатна квартира

3 кімнатна квартира
Відділ продажу
+38 097 447 47 07
Інші проєкти
NOBLE HOUSE
Таунхауси «Noble House» - для тих, хто прагне жити в одному ритмі з Івано-Франківськом і водночас бути схованим від галасу ділового міста.
Сонячна Долина
Ваш куточок тепла і затишку в серці "Західної Долини". Тут поєднані новітні концепції будівництва з думкою про ваш комфорт.
Офісні приміщення
Наше комерційне приміщення - це втілення сучасного дизайну, що поєднується з комфортним простором.
Здані об'єкти
Наше комерційне приміщення - це втілення сучасного дизайну, що поєднується з комфортним простором.