Наші цінності та переваги

Огляд компанії

Ми є компанією повного циклу. Дізнайтесь про нас більше.
Завантажити pdf

Ми ніколи не зводимо лише будинки. Ми розробляємо сучасні та яскраві архітектурні рішення абсолютно для усіх наших об'єктів. Вони мають індивідуальний стиль та неповторний характер.

Девелопер "Ковчег" викуповує та освоює нові ділянки, проектує, будує і оздоблює житлові будинки та комплекси "під ключ". Також займається їхнім продажем і подальшим супроводом.

Ми сформували гідну матеріально-технічну базу, яка дозволяє автономно виконувати повний комплекс будівельно-монтажних робіт на наших об'єктах.

Ще на етапі проектування будівель закладаються ефективні рішення з енергозбереження, пасивного теплозбереження, улаштування економного освітлення та електрообладнання, максимального поширення площ із зеленими насадженнями та інших заходів, спрямованих на збереження природних ресурсів і створення комфортних умов для проживання.

Така позиція зумовлює не тільки високу якість збудованих об’єктів, комфортне проживання, забезпечення ощадливого використання споживаних ресурсів, але й демонструє відповідальність перед наступним поколінням.
Awesome Image

У центрі - людина

Ми повсякчас акцентуємо свою увагу на людях, адже саме вони наш ключ до успіху! Ми віримо у них, разом розвиваємося.
Наша компанія сформована із команди висококваліфікованих професіоналів - інженерів-будівельників, майстрів, робітників, проектувальників, дизайнерів, постачальників, управлінців та менеджерів різних спеціалізацій - здатних вирішувати найскладніші завдання.

Ми послідовні у своїх діях та завжди чітко виконуємо взяті на себе зобов'язання.

Відповідальність перед майбутніми поколінням

Ще на етапі проектування будівель ми закладаємо ефективні рішення із енергозбереження, пасивної теплоощадності, улаштування економного освітлення та електрообладнання і максимального поширення площ із зеленими насадженнями.

Законність

“Ковчег” будує об’єкти лише за наявності дозвільних документів та із дотриманням усіх правничих норм. Також ми залучаємо провідних юристів та фінансистів до укладення договорів із нашими клієнтами та партнерами.

Соціальна відповідальність

Людське життя – це найвища цінність! Саме тому ми створюємо безбар’єрне середовище для літніх людей та жителів із обмеженими фізичними можливостями. Задля полегшення пересування місця загального користування облаштовані пандусами.

Шукаєте надійного та відповідального забудовника?

Репутація понад усе!

Ми надзвичайно цінуємо репутацію надійного і професійного партнера.
Саме тому, аби досягнення поставлених перед нами завдань не увійшло у звичку, з кожним днем ми продовжуємо самовдосконалюватися і підтверджувати свій професіоналізм справою.

Під час укладення договорів ми прораховуємо час і виконуємо поставленні завдання без запізнень.

Усі об’єкти здаємо в експлуатацію вчасно, таким чином висловлюємо глибоку повагу до клієнтів нашої компанії.
Awesome Image