Фундатори

"Час власноруч будувати світ!"

Девелоперська компанія "Ковчег" заснована у 2018 році бізнес-партнерами Віктором Козачком та Ігорем Качуром.
Творці девелопера протягом багатьох років інвестували у зведення житла на Прикарпатті: підрядні компанії за їхній кошт збудували кілька житлових об'єктів.

Однак інвесторів не надто влаштовувала якість робіт. Саме тому вони вирішили разом заснувати будівельну компанію "Ковчег", яка позиціонує себе на ринку як елітний забудовник.

Першим об'єктом девелопера став будинок клубного типу "Kovcheg Residence" у центрі Івано-Франківська.

Однак засновники вирішили не зупинятися на досягнутому та вже у процесі будівництва "Kovcheg Residence" викуповували нові ділянки і таким чином розширювали горизонти компанії.

Віктор Козачок та Ігор Качур переконані, що у житті незмінно діє правило сіяння та жнив. Саме тому вони заклали міцний фундамент якості, надійності та довершеності справи, у яку вірять і якою живуть.
Awesome Image
2018

Заснування компанії

Девелоперська компанія "Ковчег" заснована у 2018 році бізнес-партнерами Віктором Козачком та Ігорем Качуром.
2019

Будівництво Kovcheg Residence

18 березня у самому центрі Івано-Франківська (на вул. Незалежності, 87-А) стартувало зведення будинка клубного типу Kovcheg Residence.
Awesome Image

"Я переконаний, що час творити та власноруч будувати світ, у якому хочеться жити. Ми амбіційно дивимося у майбутнє. Нам є що запропонувати світові!" - Ігор Качур.

_____________________________________________________________________

"Я вірю у справу, яку роблю! Мене надихають люди, цінність кожного просто незмірима. Ми створили надійну команду професіоналів, адже досягти успіху самотужки неможливо. Лише разом, лише пліч-о-пліч, ми - сила!" - Віктор Козачок.